Stoły industrialne

Nieoczywiste połączenia robią największe wrażenie, a takie są właśnie stoły industrialne. Meble te wymykają się standardowym schematom i nadają każdemu wnętrzu niebagatelnego sznytu, który oczaruje Twoich znajomych lub zaproszonych gości. Prezentowane stoły w stylu industrialnym zawdzięczają efektowny wygląd połączeniu natury i nowoczesnych form. Na stronie www.hdfurniture.pl oferujemy możliwość wykonania stołów przy uwzględnieniu indywidualnych preferencji. Dotyczy to kwestii: rozmiaru, koloru, czy też doboru gatunku drewna.

Meble z drewna i metalu

Stoły z metalu i drewna posiadają jedną, niebagatelną zaletę. Wiele miejsc będzie dla nich idealnych, gdyż to niezwykle uniwersalne elementy wystroju. Stanowią integralną część rozmaitych aranżacji, nie tylko tych wykonanych w stylu industrialnym. Z powodzeniem można po nie sięgnąć, gdy zastanawiamy się nad wyposażeniem do kuchni. Nadadzą się do wspólnych, rodzinnych posiłków lub spotkań ze znajomymi. Wywiążą się także z roli efektownego gadżetu do salonu lub pokoju, gdzie nie tylko będą świetnie wyglądać, ale okażą się również niezwykle funkcjonalne. Meble z drewna i metalu dają dodatkowo poczucie przestronności. Ułatwia to wypoczynek i regenerację sił po dniu ciężkiej pracy, a takie poczucie komfortu jest przecież bezcenne.

Dopasowane do Twoich potrzeb

Projektowane przez nas meble są przeciwieństwem masowo produkowanych rozwiązań, które powtarzają się w większości sklepów. Cenimy sobie indywidualność i pomagamy ją wyeksponować. To jeden z powodów, dla których oferujemy możliwość wykonania stołów dopasowanych do Twoich potrzeb. Dotyczy to nie tylko strony wizualnej, ale także funkcjonalności całej konstrukcji. Szykując się do stworzenia aranżacji opartej o drewniane stoły industrialne, należy zadbać o odpowiednią ilość przestrzeni, gdyż dopiero wtedy prezentują one pełnię potencjału. Nie oznacza to wcale, że stoły industrialne to jedynie opcja dla dużych pomieszczeń. Sprawdzą się one także w mniejszej skali. Wystarczy wtedy jedynie postarać się o odpowiedni rozmiar mebla. Można też sięgnąć po lustra, aby optycznie powiększyć pokój.

Tworzymy z pasją

Asortyment na stronie www.hdfurniture.pl cechuje się niepowtarzalnością, która została zrodzona z pasji, jaką darzymy meble w stylu loftowym. Jako producent na rynku działamy od ponad 10 lat, oferując m.in. stoły industrialne. Nasze produkty wykonujemy ręcznie z najwyższej jakości materiałów. Do tego celu wykorzystujemy stal i lite drewno. Dużą wagę przywiązujemy także do detali. Skrupulatnie dbamy o każdy element wykończenia. Pozwala nam to zagwarantować, że wykonane przez nas ręcznie stoły będą solidne oraz wytrzymałe. Wiemy, że ważna jest także cena. Zadbaliśmy, aby była ona atrakcyjna, niezależnie od wielkości posiadanego budżetu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z indywidualnymi klientami, jak i firmami.

Meble industrialne

Wybierając meble industrialne warto pamiętać o kilku, podstawowych kwestiach. Ten styl oparty jest w dużej mierze na minimalizmie, gdzie mniej często oznacza więcej. To dobra informacja, gdyż świetne efekty aranżacyjne można osiągnąć przy stosunkowo niewielkich nakładach pieniężnych, co z pewnością ucieszy domowy lub firmowy budżet. W uzyskaniu niesamowitego wrażenia pomaga także odpowiednie doświetlenie pomieszczeń. Poza tym meble w stylu industrialnym dobrze komponują się z surowymi ścianami. To jeden z nielicznych przypadków, gdzie beton lub odsłonięta cegła sama w sobie może stanowić niezwykły atut. Meble tworzone z drewna oraz metalu posiadają olbrzymi potencjał, który warto odkryć.

Odświeżanie..
Twój koszyk jest pusty.