Szafki RTV wykonane z drewna i metalu

W tym dziale znajdziecie Państwo szafki RTV wykonane z drewna i metalu w stylu industrialnym, loftowym i nowoczesnym. Prezentowane szafki pod telewizor wykonane są z wysokiej jakości materiałów takich jak lite drewno dębowe lub jesionowe, oraz stali. Elementy z litego drewna wykonane zostały  zgodnie tradycyjną sztuką stolarską. Kolejny etap to wykończenie drewna i jego kolorystyka. Próbnik z kolorami można znaleźć tutaj:  https://hdfurniture.pl/kategoria-produktu/wybarwienia-drewna.

Wykończenia mebli możemy również dopasować do istniejących już w Państwa domu mebli, podłóg czy drzwi. Konstrukcja metalowa to połączenie lekkości z wytrzymałością. Stal to materiał, który potrafi utrzymać w ryzach dzikość naturalnego litego drewna. Dzięki temu połączeniu Szafki RTV są  są niezwykle stabilne, solidne i będą służyły nam na lata.

Metalowe elementy mogą być pomalowane proszkowo, lub wykończone w naturalnym kolorze stali, którą odpowiednio zabezpieczamy zachowując jej naturalny, wyjątkowy wygląd.

Projektowanie mebli

Jako producent industrialnych mebli mamy możliwość wykonania mebli z różnych gatunków drewna, w innych rozmiarach i kolorach. Przy dużych zmianach w wymiarach oraz w zupełnie nowych projektach wykonujemy bezpłatnie Projekty 3D z wszystkimi wymiarami i zmianami.

Odświeżanie..
Twój koszyk jest pusty.